Два майстра виконали замовлення за 6 год. Перший зник працює 3 рази швидше за другого. За скільки

годин міг би виконати це замовлення кожен з майстрів працюючи окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

1-Майстер 8 год

2-майстер 24 год

Пошаговое объяснение:

двоє майстрів 4х × 6 = 24 х

1-й майстер - 24х : 3х = 8

2-й майстер - 24х : х = 24