Два майстра виконали замовлення за 6 год. Перший з них працює у 3 рази швидше за другого. За

скільки годин міг би виконати це замовлення кожен з майстрів, працюючи окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Амиров Парвиз.
Нехай, перший майстер працюе x год, а другий 3x, тому
x+3x=6
4x=6
x=6/4=3/2=1,5
Отже, другий майстер вiд загального часу працюе на 3*1,5=4,5 годин довше, якщо працював би сам. А перший на 1,5 годин.
Тобто, другий, працюючи окремо, робив би за 4,5+6=10,5 годин, а перший за 1,5+6=7,5 годин