Задача |1. Два велосипедисти одночас- но від'їхали від спільного стар- ту велотреку в протилежних

напрямках і зустрілися через 16 с. За який час проїде одне коло велотреку перший вело- сипедист, якщо другий долає це саме коло за 48 с? Помогите

Ответы на вопрос

Отвечает Юзеева Полина.

Ответ:

24 секунд.

Пошаговое объяснение:

Решение:

V1 * t = L

V2 * t = L

V1 + V2 = L / t
Подставляем значения:
V1 + V2 = L / 16

V2 = L / 48

V1 = L / T
Приравниваем значения:
L / T + L / 48 = L / 16

1/T + 1/48 = 1/16

T = 24 секунд.

Отвечает Арзуманян Вардан.

Відповідь:

24 секунд потрібні першому велосипедистові для того, щоб подолати одне коло .

Покрокове пояснення:

1) Два велосипедисти одночасно від'їхали від спільного старту велотреку в протилежних напрямках і зустрілися через 16 секунд. Ща цей час вони вдвох сумарно подолали одне коло.

2) Якщо другий велосипедист долає одне коло велотреку за 48 секунд, то за 16 секунд від проїзджає 16 / 48 = 1/3 частину кола.

3) Таким чином перший велосипедист до моменту зустрічі з другим велосипедистом проїзджає 1 - 1/3 = 2/3 частину кола, на це йому потрібні ті самі 16 секунд.

4) Складемо пропорцію:

16 секунд -> 2/3 частина кола

Х секунд -> 1 повне коло

Х : 1 = 16 : 2/3

Х = 16 × 3/2

Х = 24 секунд потрібні першому велосипедистові для того, щоб подолати одне коло.