Скласти і розвязати задачу.зібрали меду 7кг і 8кг.розклали в банки по з кг.банок?


Ответы на вопрос

Отвечает Кононенко Настя.
1) 7 + 8 = 15 (кг) - зiбрали
2) 15 : 3 = 5 (шт.) - банок