Допоможіть будь-ласка треба рішити задачу ) буду дуже Вам вдячна !!! На двох прямокутних ділянках

площею 22м( в квадраті ) і 14 м. ( в квадраті) вирощували моркву .Із другої ділянки зібрали на 256 кг. моркви менше ,ніж із першої. Скільки моркви зібрали з кожної ділянки , якщо урожайність моркви на обох ділянках однакова?

Ответы на вопрос

Отвечает Шеленко Илья.
1)22-14=8м кв перша ділянка більша; 2)256:8=32кг/м кв -- з 1 метра кв зібрали32кг; 3)32*22=704кг з першоі; 4)32*14=448кг з другоі; відповідь: з першоі зібрали 704кг моркви, з другоі -448кг моркви.