Один клас зібрав 3 мішки лісових горіхів, а другий клас - 5 таких мішків. Другий клас зібрав на 120

кг горіхів більше, ніж перший. Скільки кг горіхів зібрав кожний клас окремо? 1) .... ....... = ......(...) - .........; 2) .... ......= .......(...) -........; якщо є то 3 і 4 дія . відповідь : ..........

Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Александра.
5-3=2 (м)  - другий клас зібрав на 2мішки більше
120:2=60 (кг) - тобто ці 2 мішки важили 120 кг. ми дізнались сільки важить 1 м.
3*60=180 кг - зібрав І клас
180+120  або 5*60 = 300 (кг) зібрав ІІ клас
180+300 = 480 (кг) зібрали разом