косындынын Манин табу. 70+20. 70см+20см. 270+20. 270см+20см. 80+60. 80см+60см. косындыны

ондыктармен. орындалатын. амалга. келтиру

Ответы на вопрос

Отвечает Осипенко Данила.
70+20=90
70см.+20см.=90см.
270+20=290
270см.+20см.=290см.
80+60=140
80см.+60см.=140см.