56 және 38 сандары ның косындысын ,, 56 және 38 сандарынын айырмасын ,, косындыны 28 ге кемит

айырманы 69 га арттыр ар өрнектің манин тап

Ответы на вопрос

Отвечает Маркина Елизавета.
(56+38)-28=66
(56-38)+69=87