у кошику було 42 гриби,з них 19 -білих,а решта-сироїжки.На скільки білбше було в кошику

сироїжок,ніж білих грибів?

Ответы на вопрос

Отвечает Амирсеит Данияр.
1)42-19=23 2)23-19=4     на 4 більше
Отвечает Болдырев Богдан.
42-19=23 (было сыроежек)
23-19=4
ответ: сыроежек было на 4 больше, чем белых