На галявині виросло 14 лисичок і 8 сироїжок,а білих грибів на 7 менше,ніж лисичок і сироїжок

разом.Скільки білих грибів виросло на галявині?

Ответы на вопрос

Отвечает Тамашевич Дана.

Ответ:

15

Пошаговое объяснение:

14+8=22 - лисичок і сироїжок разом

22-7=15 - білих грибів

Отвечает Балтаев Ранис.

Ответ:

15 білих грибів

Пошаговое объяснение:

1) 14 + 8 = 22 (гр.) - лисичок і сироїжок разом;

2) 22 - 7 = 15 (гр.) - білих грибів.