У першому кошику було на 12 грибів більше, ніж у другому. Після того як із першого кошика взяли 10

грибів, а в другий поклали 8, виявилось, що у першому кошику в 2 рази менше грибів, ніж у другому. Скільки грибів було в кожному кошику спочатку? БЕЗ "Я ХЗ" Розв'язання через х​

Ответы на вопрос

Отвечает Зубов Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 корзина = х + 12 грибов

2 корзина = х грибов

2 * (х + 12 - 10) = х + 8

2 * (х + 2) = х + 8

2х + 4 = х + 8

2х - х = 8 - 4

х = 4

1 корзина = (х + 12) = 4 + 12 = 16 грибов было изначально

2 корзина = (х) = 4 гриба было изначально

16 - 10 = 6 (грибов) - стало в 1 корзине

4 + 8 = 12 (грибов ) - стало во 2 корзине

12 : 6 = 2 (раза) - стало меньше в 1 корзине