За 4 год майстриня пришила 64 гудзики.Скільки гудзиків вона пришиє за 2 год,якщо за годину

пришиватиме на 4 гудзики менше?

Ответы на вопрос

Отвечает Duminike Roman.
1) 64/4-4=12 (гудз) за одну годину;
2) 2*12=24 (гудз) за дві години.
Отвечает Романова Катя.
64:4=16
16-4=12
12*2=24