куряче яйце важить 60 грам.Маса шкарлупи становить десяту частину загальної маси

яйця,білок-половину,а решта жовток.Яка маса жовтка.

Ответы на вопрос

Отвечает Голота Валера.
Маса яйця-60г
Шкарлупа-1/10
Білок-1/2
Жовток-?

1)60:10=6(г)-шкарлупа
2)60:2=30(г)-білок
3)60-(6+30)=24(г)-маса жовтка