Маса яйця 100г.Маса жовтка 60%.Скільки дорівнює маса жовтка и білка ?


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Відповідь:

100-60=40(г) - білка

100-40=60(г) - жовтка