Маса яйця зозулі 5г,яйця страуса —у 300 разів більша , ніж зозулиного .Маса яйця пінгвіни у 3 рази

менша , ніж яйця страуса.Знайди масу яйця кожного з птахів.

Ответы на вопрос

Отвечает Ветер Ваня.
300×5=1500 (г)-яйця страуса
1500÷3=500
відповідь :500 г маса яйця пінгвіна
і 1500 маса яйця страуса