У прямокутній трапеції основи дорівнюють 5 і 17 см.бічна сторона дорівнює 13 см знайти висоту?


Ответы на вопрос

Отвечает Турышева Дарья.
Проводимо 2 висоти. З більшого підстави (17) віднімаємо меншу (5) і ділимо на два. Виходить 2 прямокутних трикутника з катетом 6 і гіпотенузою 13, далі по теоремі Піфагора знаходимо другий катет
13 ^ 2 = 6 ^ + х ^ 2
169 = 36 + х ^ 2
х ^ 2 = 133
х = корінь з 133

Как-то так