З одного й того ж пункту одночасно у протилежних напрямках виїхало двоє мотоциклістів.Через 4

години відстань між ними була 460 км.З якою швидкістю їхав другий мотоцикліст,якщо перший їхав зі швидкістю 55км/години.

Ответы на вопрос

Отвечает Малая Сашенька.
1) 50*3=150(км)- проїде мотоцикліст;
2) 13*3= 39 (км) - проїде велосипедист;
3)150+39=189(км)- відстань між ними через три години.

Можна виразом:
50*3+13*3=3(50+13)=3*63=189(км) - відстань між ними через три години.