Зробіть будь ласка 2 спосіб З одного пункту виїхали у протилежних напрямках мотоцикліст і

велосипедист.Яка буде між ними відстань через 3 години,якщо мотоцикліст їде зі швидкістю 50км/год,а велосипедист 13км/год? 1 способ 1) 50*3=150(км)- проїде мотоцикліст; 2) 13*3= 39 (км) - проїде велосипедист; 3)150+39=189(км)- відстань між ними через три години. зробіть другий спосіб будь ласка даю 20 балів

Ответы на вопрос

Отвечает Путилов Матвей.

Ответ:

Застосовується швидкість віддалення

Пошаговое объяснение:

2 спосіб

Швидкість віддалення обектів, що рухаються у різні сторони дор сумі швидкостей цих обектів.

Відстаннь між обектами = швидкість віддалення * час

1) 50+13=63 (км/год) - швидкість віддалення

2) 63*3=189 (км) -  відстань між ними через три години.