З одного пункту виїхали у протилежних напрямках мотоцикліст і велосипедист.Яка буде між ними

відстань через 3 години,якщо мотоцикліст їде зі швидкістю 50км/год,а велосипедист 13км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Дунаева Виктория.
1) 50*3=150(км)- проїде мотоцикліст;
2) 13*3= 39 (км) - проїде велосипедист;
3)150+39=189(км)- відстань між ними через три години.

Можна виразом:
50*3+13*3=3(50+13)=3*63=189(км) - відстань між ними через три години.