Периметр прямокутної ділянки 160м, а його довжина-44 м. Знайдіть площу прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Мин Феликс.
Длина =44 см , ширина =х см.

Р=44+44+х+х=160
88+2х=160
2х=72
х=36
S=36*44=1584