З 22 кг бавовняного насіння одержали 5 коги олії скільки насіння потрібно щоб одержати 75 олії


Ответы на вопрос

Отвечает Белявский Дима.
22 кг- 5
Х кг - 75
Х=75*22=1650/5=330 кг
Ответ: 330 кг