З 22 кг бавовняного насіння одержали 5 кг олії.Скільки насіння потрібно щоб одержати 75 кг олії?


Ответы на вопрос

Отвечает Азербиева Амира.

з 22 кг бавовняного насіння ---- отримали 5кг  олії

а з х кг бавовняного насіння -     отримали 75 кг олії

х=22*75:5=330кг насіння потрібно щоб одержати 75 кг олії.

Отвечает Малетич Христина.

а можно и так

22/5=4,4 кг хлопковых семян идет на 1 кг масла

75*4,4=330 кг насіння потрібно щоб одержати 75 кг олії