З першої полиці взяли 12 книжок, а з другої - a книжок. Усі книги розклали в 4 коробки порівну.

Скільки книжок поклали в кожну коробку? Помогите пожалуйста с решением, если а=60

Ответы на вопрос

Отвечает Тараканова Катя.
1) 60+12=72 (кн.)— всього
2) 72:4=19 (кн.)— на одній полиці
Отвечает Водеников Илья.
Якщо a=60
12+60=72(кнг.) -усього взяли книг
72:4=18
Відповідь:в кожну коробку поклали по 18 книг