Як че зробити? Робочий згуртував 124 деталі , Що складання 4/3 норми.Скільки деталей повинен був

згуртувати робочий за нормою?

Ответы на вопрос

Отвечает Горошко Василь.
1) 124:4/3=124*3/4=93 детали составляет норму