Знайдіть два числа якщо їхня сума дорівнює 12 і перше число на 3 менше за подвоєне друге


Ответы на вопрос

Отвечает Андреева Кристина.
Х - 1 число
у - 2 число
х+у=12
х+3=2у
х=12-у
12-у+3=2у
15=2у+у
15=3у
у=15/3
у=5 - 2 число
х=12-5=7 - 1 число