На клумбі розцвіли 15 троянд. Скільки можна отримати букетів, якщо в кожен брати по 3 квітки?

Склади та розвяжи обернену задачу, щоб шуканим у ній було число 15.

Ответы на вопрос

Отвечает Чурилова Полина.
15/3=5 букетів.Обернене=3*15=45 квітів