Прошу помогите периметр прямокутника дорівнює 16,4 см одна з його сторін на 3,4 менше від другої.

знайтиплощу прямокутника

Ответы на вопрос

Отвечает Черепанова Настя.
1)16,4-3,4=13,0-перша сторона
2)16,4-13,0=3,4-друга сторона 
3)13,0*3,4=44,20-ПЛОЩА