5. Розв’яжи задачу. Довжина ділянки прямокутної форми 120 м, а ширина – у 3 рази менша. Обчисли

площу й периметр цієї ділянки. 6. Розв’яжи задачу. На заправку автомобілів першого дня витратили 8 бочок бензину, а другого – 7 бочок. Усього витратили 300л бензину. Скільки літрів бензину витратили кожного дня окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Коршунова Виктория.
5) 120 / 3 = 40 м - ширина ділянки
S = 120 × 40 = 4800 м^2 - площа ділянки
Р = (120 + 40)×2 = 320 м - периметр ділянки

6) 7 + 8 = 15 бочок - витратили за 2 дні
300 / 15 = 20 л - кількість бензину в одній бочці
8 × 20 = 160 л - витратили 1 дня
7 × 20 = 140 л - витратили 2 дня