Довжина ділянки землі прямокутної форми 200м, а ширина - на 40 м менша за довжину. Знайди площу

ділянки. Вирази її в гектарах і арах.

Ответы на вопрос

Отвечает Куликова Кристина.
1).200-40=160(м)—ширина ділянки
2).200*160=32000(м/2)—площа ділянки
32000м/2=3,2 га
32000м/2=320 ар