Знайдіть суму нескінченної геометричної прогресії 1)10;1;0,1;...; 2)0,3;0,03;0,003;..


Ответы на вопрос

Отвечает Коптев Максим.
1) q = 0.1

S = b1/(1-q) = 10/0.9 = 11,(1)

2) q = 0.1

S = b1/(1-q) = 0.3/0.9 = 1/3