Яка ймовірність того що навмання вибране двоцифрове число кратне числу 11


Ответы на вопрос

Отвечает Шапкин Артём.
Двоцифрових чисел - вид 10 до 99               90 штук, 
подильних на 11 - 11,22, ... , 99                      9 штук.
Ймовирнисть Р=9/90=1/10=0,1.