У двох селищах побудували однакові будинки: у першому -23 будинки, у другому 30 будинків. У них

усього 530 квартир. Скільки квартир побудовано у першому селищах?

Ответы на вопрос

Отвечает Стацунов Вадим.
23+30=53(зд.)
530/53=10(зд.)
23*10=230(зд.)
Ответ:230 зданий построено в 1 селе.
P.s Может ошибся.
На Украинский сам переведи.