Зв перший квартал у районі було побудовано 3 однакові будинки, а зв другий 5 таких самих

будинків.Усього в цих будинках 1120 квартир.Скільки квартир було побудовано в першому кварталі і скільки в другому?

Ответы на вопрос

Отвечает Тамайчук Настя.
3+5=8
1120:8=140(всього кв в 1 будинке)
140*3=420(у 1 кварт. буд.)
140*5=700(у 2 кварт.буд)