В одному районі побудували 16 нових будинків, у другому - на 8 будинків більше , а в третьому - 17

будинків. Скільки всього будинків побудували в трьох районах?

Ответы на вопрос

Отвечает Гришина Мария.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

16+8=24 буд у другому

16+24+17=57буд всего

Отвечает Душко Анна.

Відповідь:

В трьох районах побудували 57 будинків

Покрокове пояснення:

1) 16 + 8 = 24(б.) - побудували у другому районі

2)24+16+17 = 57 будинків