з міста А одночасно в протилежних напрямках виїхало двоє велосипедистів. Швидкість одного з них 19

кмгод що становить 95% від швидкості іншого. Яка дістань буде між велосипедистами через 2.5 год?

Ответы на вопрос

Отвечает Комлев Антон.
Скорость второго - 19/0,95=20 км/ч. Через 2,5 часа расстояние между ними составит 2,5*(19+20)=2,5*39=97,5 км.