Рибалки виловили 300 кг великоi риби, а дрiбноi - на 180 кг менше. Четверту частину всей риби

вiдправили у магазин, а решту - на консервний завод. Скiльки кг риби вiдправили на консервний завод?     

Ответы на вопрос

Отвечает Валиков Иван.
300-180=120 (р) дрібної
300+120=420 (р) всього було
420:4=105 (р) відправили в магазин
420-105=315 (р) відправили на концервний завод
В-дь: 315 р