ДАЮ 20 БАЛЛОВ 1) |7х-4|=12 2) За 30 годин за течією катер проплив таку саму відстань як проти

течії за 13 годин.Знайти швидкість течї річки,якщо власна швидкість човна - 70 км/год 3) (2.5+8х)x(5.1-3x)=0

Ответы на вопрос

Отвечает Бакатов Талгат.
1) І7х-4І=12   
7х-4=12       х=16/7
7х-4=-12      х=-8/7
2) На жаль, не допоможу
3) 12,75+40,8х-7,5х-24х2=0
-24х2+33,3х+12,75=0
24х2-33,3х-12,75=0
D=48,3
x1=(33,3+48,3)/48=1,7
x2=(33,3-48,3)/48=-0,3125