Яка ймовірність того, що при киданні грального кубика випаде число, яке не кратне 3? А) 1/6 Б)

1/3 В)2/3 Г)5/6 Обязательно нужно написать решение, пожалуйста!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Жокин Дмитрий.
В) 2/3
Решение:
У кубика 6 граней.4 грани не кратные числу 3.
P =  \frac{m}{n}   m - количество нужных нам вариантов,n - все варианты.
P =  \frac{4}{6}  =  \frac{2}{3}
Отвечает Одинцова Варя.
Спочатку знайдемо кількість можливих випадків, коли число є кратним 3. Таких випадків 2(3,6). Тоді випадків, коли число не кратне 3: 6 - 2 = 4
Р(А) = А/N, де N - кількість усіх можливих випадків, А - кількість задовільних випадків,
Р(А) = 4/6 = 2/3
В)