На галявині 18 зайченят і білченят. Скільки зайчат і білченят гралося на галявині, якщо кількість

зайчат становить 80% від кількості білченят?

Ответы на вопрос

Отвечает Жасыұзақ Саят.
Пусть х - зайчата, тогда (18 - х) - бельчата. 80% = 80/100 = 0,8. 
Уравнение: х = 0,8 * (18 - х)
                    х = 14,4 - 0,8х
                    х + 0,8х = 14,4
                    1,8х = 14,4
                    х = 14,4 : 1,8
                    х = 8 - зайчата
                    18 - 8 = 10 - бельчата
Вiдповiдь: 8 зайчат та 10 бiлченят.