Садівник зібрав 2т1ц фруктів, З них п ята частина - вишні, решта черешні, на скільки бцльше черешні

,ніж вишні, зібрав садівник? какое услоуие и решение?

Ответы на вопрос

Отвечает Коновалова Диана.
Всього—2т 1ц
Вишні—5ч.
Черешні—?
На скільки > черешні—?
2т 1ц=2100кг
1).2100:5=420(кг)—зібрав вишні
2).2100-420=1680(кг)—зібрав черешні
3).1680-420=1260(кг)— на стільки більше зібрав черешні
Відповідь: черешні зібрав на 1260кг більше.