Садівник зібрав 2т 1 ц фруктів.З них п'ята частини-вишні,решта-черешні.На скільки більше

черешні,ніж вишні,зібрав садівник?

Ответы на вопрос

Отвечает Блинова Даша.
2т1ц=2100кг
1)2100:5=420(кг)-собрали вишни
2)2100-420=1680(кг)собрали черешни
3)1680-420=1260(кг)черешни собрали больше