Садівник зібрав 12т 1 ц фруктів. З них –2,5 вишні, решта – черешні.На скільки більше черешні,

ніж вишні, зібрав садівник ?

Ответы на вопрос

Отвечает Брага Мария.
1) 12100 - 2500 = 9600(кг)
2) 9600 - 2500 = 7100(кг)