Садівник зібрав 2т1ц фруктів, З них п ята частина - вишні, решта черешні, на скільки бцльше черешні

,ніж вишні, зібрав садівник

Ответы на вопрос

Отвечает Бейсенова Алёна.
1) 21:5=1,25 (ц) вишня.
2) 5-1=4 (частина) черешні.
3) 1,25*4=5 (ц) черешня.
4) 5-1,25=3,75 (ц)
Відповідь: 3,75 ц садівник зібрав черешні більше ніж вишні.
Отвечает Соколова Ксения.
2т1ц=2100 кг
2100:5=420 (кг) - вишни
2100-420=1680 (кг) - черешни
1680-420=1260 (кг)
Ответ: черешни больше на 1260кг, чем вишни