Садівник зібрав 2т1ц фруктів, З них п ята частина - вишні, решта черешні, на скільки бцльше черешні

,ніж вишні, зібрав садівник

Ответы на вопрос

Отвечает Lopatenko Marija.
2 т 1 ц=21 ц

1)   21:3=7(ц)-вишня
2)   21-7=14(ц)-черешня
3)   14-7=7(ц)-на столько черешни больше