За 5 гвоздик і 7 троянд заплатили 104 грн. Одна гвоздика коштує 4 грн. Яка ціна однієї троянди


Ответы на вопрос

Отвечает Semenikov Diamond.
1. 4*5=20(За всі троянди)
2. 84:7=12(1 троянда)