За 7 троянд і 9 гвоздик заплатили 38, 15 грн а за 2 троянди і 9 гвоздик 22, 15 грн скільки коштує

одна троянда і одна гвоздика

Ответы на вопрос

Отвечает Остапчук Святослав.

Ответ:

3,2грн; 1,75грн

Пошаговое объяснение:

нехай троянди - х, гвоздики - у.

7х+9у=38,15

2х+9у=22,15

З другого рівняння: 9у=22,15-2х

Підставляємо в перше рівняння: 7х+22,15-2х=38,15

5х=16

х=3,2грн - за одну троянду

9у=22,15-2*3,2

9у=22,15-6,4

9у=15,75

у=1,75грн - за одну гвоздику