Помогите, пожалуйста, решить Сторону квадрата зменшили на 25 см, на скiльки зменшиться його

периметр?

Ответы на вопрос

Отвечает Мушаряпов Дмитрий.
Нехай сторона початкового квадрата а см, тоді його периметр 4а.
Сторона утвореного квадрата дорівнює (а-25) см. Його периметр 4(а-25)=4а-100.
Периметр квадрата зменшився на 4а-(4а-100)=4а-4а+100=100 см
Відповідь: на 100 см
Отвечает Карман Вероника.
Если одну сторону то
25*2=50