Периметр паралелограма дорiвнюе 186, 24 см, до того ж одна сторона паралелограма у 2 рази менше

другой. Знайди площу йього паралелограма, якщо висота , яку опустили на бiльшу сторону, дорiвнюе 11, 1 см.

Ответы на вопрос

Отвечает Бурмистрова Арина.
P=186,24 cm
Сторона1=2Сторона2
P=2(Сторона2 +2Сторона2)
P=6Сторона2
Сторона2=186,24/3=62,08 cm
Сторона1=62,08*2=124,16 cm
S=h*(Сторона1+Сторона2)/2=11,1*186,24/2=93,12*11,1=1033,63