Терміново!Осьовий переріз конуса-рівнобедрений прямокутний трикутник з гіпотенузою 6см.Знайдіть

об'єм конуса

Ответы на вопрос

Отвечает Сбродов Данил.
Катети трикутника - твірні конуса. Rконуса=0.5гіпотенузи=3 . V=1/3*S*h
S=9*π ; h=1.5 ; V=4.5*π