Розвяжіть рівняння 9,2x-6,8x+0,64=1 прохання писати все по українській


Ответы на вопрос

Отвечает Двойнишников Женя.
9,2х - 6,8х + 0,64 = 1
9,2х - 6,8х = 1 - 0,64
2,4х = 0,36
х = 0,36 : 2,4
х = 0,15.
Удачи)))
Отвечает Драч Даша.
9,2x-6,8x+0,64=1
2,4x=0,36
x=0,36/2,4
3/20-ОТВЕТ